CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-12-06
"Urządzenia mobilne - czyli jak nie dać uciec Kurze znoszącej złote jaja"
Serdecznie zapraszamy na ostatnie z cyklu webinarów z zakresu bezpieczeństwa. Tym razem opowiemy Państwu o zasadach bezpiecznego... więcej...
2018-11-26
Przedłużamy Black Friday!
Przedłużamy rabat na licencje na wybrane rozwiązania dodatkowe Altab - 25% TANIEJ !!!* Rabat dotyczy addonów:     więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

Klienci

Sortuj według branży: Sortuj według województwa:

+

JMP Gospodarstwo Ogrodnicze Maria i Jarosław Ptaszek

Zielona 48
08-540 Stężyca
www.jmpflowers.pl

JMP Gospodarstwo Ogrodnicze Maria i Jarosław Ptaszek jest największym i najnowocześniejszym w Polsce producentem kwiatów ciętych oraz najnowocześniejszym producentem kwiatów doniczkowych. Firma istnieje na rynku od 1977 roku.

Powierzchnia szklarni wynosi obecnie ok.12,5 ha. W ofercie znajduje sie ponad 60 odmian róż, 40 odmian anturium oraz kilkadziesiąt odmian orchidei doniczkowych.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, kwiaty JMP echuje wyjątkowa trwałość i "uroda".

+

Glass Service Sp. z o.o.

ul. Dojazdowa 23
43-100 Tychy
 

 


Firma Glass-Service specjalizuje się w produkcji przekładek korkowych stosowanych przez producentów z branży szklarskiej do transportu szyb.

Obecnie profil działalności Glass Service obejmuje produkcję przekładek korkowych oraz sprzedaż i doradztwo w zakresie technologii klejenia. W ofercie firmy można znaleźć szeroką gamę produktów z asortymentu taśm i klejów dla przemysłu. Wysoki poziom usług w tym zakresie zapewnia stały kontakt z czołowymi producentami na świecie.

+

Hertz Systems Ltd Sp. z o. o.

al. Zjednoczenia 118 A
65-120 Zielona Góra
www.hertzsystems.com

Polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem, działająca w obszarach systemów bezpieczeństwa, wojskowych systemów teleinformatycznych, systemów nawigacji satelitarnej GPS i systemów kosmicznych. Od 2006 roku wyposaża polskie Siły Zbrojne.
Hertz Systems bierze udział w międzynarodowych projektach kosmicznych, uczestniczy w programach EDA (Europejska Agencja Obrony), ESA (Europejska Agencja Kosmiczna) i NATO. Wchodzi m. in. w skład konsorcjum budującego pierwszego polskiego satelitę komercyjnego SAT-AIS-PL.  Dyrektor Generalny Hertz Systems Zygmunt Rafał Trzaskowski jest wiceprzewodniczącym Rady Polskiej Agencji Kosmicznej.

+

Novamed Sp. z o.o.

ul. Traktorowa 143,
91-203 Łódź
www.novamed.pl

Novamed jest liderem rynku w kategoriach szybko rotującego jakościowego sprzętu medycznego, którymi kompleksowo zarządzamy w filozofii wokół klienta.

Obecnie Novamed to grupa wyspecjalizowanych zespołów biznesowych troszczących się o efektywną reakcję na potrzeby różnych segmentów klientów w zakresie profesjonalnej dystrybucji sprzętu medycznego.

+

Przędsiębiorstwo Handlowe JAREX Jarosław Ptaszek

ul. Krakowskie Przedmieście 51
20-076 Lublin
www.phjarex.pl

Firma JAREX prowadzi sprzedaż różnorodnego asortymentu i usług. JAREX jest dystrybutorem gazu ziemnego, prowadzi także usługi wynajmu nieruchomości.

Ponadto spółka jest właścicielem prestiżowych salonów odzieżowych ADA i ADAM, w których sprzedaż także prowadzona jest w oparciu o SAP Business One. ADA i ADAM od początku swojego istnienia były sklepami multibrandowymi, oferującymi najlepsze kolekcje starannie wyselekcjonowanych marek.

+

RaControls Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 112
40-519 Katowice
www.racontrols.pl

Firma RAControls powstała w wyniku porozumienia z Rockwell Automation, znanego na całym świecie producenta systemów i komponentów automatyki przemysłowej. Nasza sieć regionalnych biur handlowych pokrywa całą Polskę.
Prowadzimy działalność obejmującą dystrybucję, usługi i szkolenia.

Jako jedyny partner Rockwell Automation w Polsce posiadamy najwyższą kategorię "Market Maker" uprawniającą do sprzedaży wszystkich produktów marki Allen-Bradley i Rockwell Software oraz powiązanych usług.

+

Enix Sp. z o.o.

ul. Domagały 1
30-841 Kraków
www.enix.pl

 

Enix jest producentem grzejników C.O. i elektrycznych, a także grzałek i akcesoriów do grzejników.  Grzejniki ENIX wytwarzane są z rur i profili zimnowalcowanych ze szwem, gatunek DC01, zgodnych z PN-EN 442. Proces produkcyjny jest podzielony na dwa główne etapy: linie produkującą surowe grzejniki oraz lakiernię z pakowaniem.

Dla uzyskania perfekcyjnego zabezpieczenia antykorozyjnego wszystkie grzejniki poddawane są: oczyszczaniu przez śrutowanie, odtłuszczaniu oraz fosforanowaniu. Wybrane modele z oferty poddawane są również kataforezie. Gotowy grzejnik przechodzi serię badań w certyfikowanych instytutach pod kątem spełniania normy EN 442.

+

HAP Armatura Grupa SBS Sp. z o.o.

L. Herc 10
20-328Lublin

www.hap.pl

 


 

HAP Armatura Sp. z o.o. świadzy najwyższej jakości
usługi  w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacyjnej oraz sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

HAP jest autoryzowanym dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów:
- zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
- armatury przemysłowej
- armatury instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach
- armatury instalacji centralnego ogrzewania
- armatury łazienkowej
 

+

ARMET Sp. z o.o.

Broniewskiego 85
01-876 Warszawa
www.armet.pl

 

Firma Armet jest polską spółką działającą w branży metalowej od 1982r., oferując wysokiej jakości artykuły złączne.

Wieloletnia działalność, bogate doświadczenie oraz współpraca z renomowanymi firmami zagranicznymi jak: REYHER, FISCHER, SORMAT, HAWERA, MAKITA, BOSCH, gwarantują bogatową i strakcyjną cenowo ofertę.

W ofercie firmy znajdują się nie tylko mocowania do wszystkich występujących w budownictwie materiałów, ale także elementy dla przemysłu oraz elektronarzędzia i akcesoria.

+

CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION Andrzej Ciepiela

Królowej Marysieńki 19/134
02-954 Warszawa
www.ciepiela.eu

Jesteśmy renomowanym importerem betoniarni, mieszalników do betonu, pomp i pompogruszek, urządzeń do recyklingu betonu, linii technologicznych do produkcji elementów strunobetonowych. Zapewniamy sprawdzone na światowym i polskim rynku produkty najlepszych marek oraz najwyższej jakości podzespoły w przystępnych cenach.

 

Od końca lat 90-tych świadczymy usługi zapewniające nam silną pozycję na rynku, ugruntowaną zaufaniem i zadowoleniem naszych dotychczasowych klientów, popartą referencjami.

+

DYKA Sp. z o.o.

Belgijska 5
55-221 Jelcz-Laskowice
www.dyka.pl

DYKA to znany, europejski producent szerokiej gamy artykułów z branży instalacyjnej i inżynieryjnej. Wysoką pozycję na rynku wyrobów z tworzyw sztucznych firma zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu w ich wytwarzaniu oraz znaczącemu potencjałowi wytwórczemu. Podstawę tego potencjału stanowią zakłady produkcyjne zlokalizowane w Belgii, Holandii, Francji, a od 2001 roku również w Polsce.

Jako uznany dostawca systemów kanalizacyjnych, ciśnieniowych, drenarskich, odprowadzania i zagospodarowania wody opadowej, armatury wodociągowej dostarcza swoje wyroby dla budownictwa mieszkaniowego oraz infrastrukturalnego. Wyroby DYKA Polska są certyfikowane, posiadają pełną dokumentację wymaganą na polskim rynku budowlanym.

+

BRATEX Dachy Sp. z o.o. Sp.k.

Drogowców 7
39-200 Dębica

www.bratex.pl


Firma Bratex została założona w 1991 roku. Od początku istnienia głównym profilem działalności była sprzedaż stalowych pokryć dachowych. W 1996 roku została pierwszym bezpośrednim importerem blach szwedzkich produkowanych przez największego skandynawskiego producenta stali, grupę SSAB.

Pełna oferta blach dachowych wraz z akcesoriami, ich trwałość i reprezentatywność sprawiły, że pokrycia firmy Bratex zaliczane są do grupy najlepszych. Dzisiaj produkcja firmy obejmuje różne wersje blach dachowych o kształcie trapezu i dachówki oraz akcesoria wykończeniowe.

+

Joy Maszyny Górnicze Sp. z o.o.

Murarska 20
43-100 Tychy
www.joy.com/

 

 

Spółka Joy Maszyny Górnicze należy do amerykańskiego koncernu Joy Global Inc. Produkuje i serwisuje sprzęt na potrzeby kopalń.

Joy jest kolejną spółką z sektora zaplecza górniczego. Maszyny produkowane w tyskiej fabryce będą przeznaczone na rynek polski, ale też rosyjski, ukraiński i czeski.

+

Bookland.net Sp. z o.o.

Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa

www.bookland.com.pl

Bookland.net jest spółką z kapitałem polskim działającą na polskim rynku książki od 1990 roku. Firma rozpoczęła swą działalność otwierając w Alejach Jerozolimskich w Warszawie swoją pierwszą i jednocześnie pierwszą w Polsce księgarnię językową. W księgarni tej początkowo sprzedawane były wyłącznie materiały do nauki języka angielskiego wydawnictwa Longman, którego Bookland.net był wówczas wyłącznym importerem.

Obecnie Bookland.net dysponuje siecią 10 własnych księgarń językowych oraz 2 hurtowni w których sprzedawane są materiały do nauki języków obcych, w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Białystok, Rzeszów, Lublin, Kielce i Biała Podlaska.

+

AIRLINE ACCOUNTING CENTER Sp. z o.o.

Al. Pokoju 78
31-564 Kraków
www.aac.aero

Airline Accounting Center w Krakowie (AAC) jest samodzielną firmą należącą do Lufthansa Commercial Holding. Wraz z trzema pozostałymi centrami, zlokalizowanymi w Kolonii, Meksyku i Bangkoku, AAC Kraków stanowi istotną część Lufthansa Shared Services International (SSI).

Firma AAC Kraków rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i w chwili obecnej zatrudnia ponad 400 pracowników, wyspecjalizowanych w dostarczaniu najwyższej jakości usług w zakresie księgowości finansowej oraz przetwarzania danych biletowych, z wykorzystaniem systemu SAP i Amadeus.

+

Agraf Sp. z o.o.

ul. Nowe Sady 6
94-102 Łódź
www.agraf.com.pl

 


Agraf jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania dedykowanego do pracy w trzech branżach: branży grafiki reklamowej, w rynku edukacyjnym i szkoleniowo-prezentacyjnym oraz w zakresie rozwiązań inżynierskich.

Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą poprzez ogólnopolską sieć autoryzowanych dealerów, daje również pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze służy wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań.

+

CADExpert Sp. z o.o.

Obywatelska 137
94-104 Łódź
www.cadexpert.com.pl


Firma CADExpert realizuje specjalistyczne usługi informatyczne dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Od ponad 10 lat oferuje wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw i administracji terenowej oraz korporacji informatycznych.

Główne dziedziny działalności firmy obejmują tworzenie systemów zarządczych, usługi digitalizacji i konwersji dokumentacji inżynierskiej, lokalizację oprogramowania oraz szkolenia inżynierskie.

+

Corex Sp. z o.o.

Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno
www.corex.pl

 

 

Corex jest jednym z największych w Polsce importerów i dystrybutorów produktów biurowych i szkolnych. Działa w branży od 1989 roku i reprezentuje na wyłączność m.in. marki: Stabilo, Inoxcrom, Avery Zweckform, Rapid, Maped, Hopax, Nerchau i inne.

Dbając o jak największą satysfakcję swoich klientów i wysoką jakość, firma Corex wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne, w tym SAP Business One.

+

Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Panewnicka 65
40-760Katowice
www.helimed.pl

 

HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp. k.
to największa na Śląsku firma świadcząca usługi w zakresie rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Spółka prowadzi również Gabinety Urologiczne i Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Katowicach.

Działając od 1998 r. skupia w swoim zespole doświadczonych lekarzy radiologów, dobrze znających potrzeby i oczekiwania klientów. Wysoka jakość usług i kompetencja zespołu owocują tysiącami badań rocznie. Ośrodki firmy prowadzone są w Katowicach, Czeladzi, Zawierciu, Opolu, Sosnowcu, Kędzierzynie-Koźlu i Żorach.

+

DRABPOL Sp.J. P.Drabczyński i Wspólnik

Akacjowa 24/26
42-233 Mykanów
www.drabpol.pl

Drabpol to firma projektowo- marketingowo - usługowa, działająca w szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Jako przedstawiciel Siemens VDO S&SS firma zajmuje się projektowaniem i przygotowaniem wspólnie z producentami pojazdów nowych rozwiązań technologicznych (miejsce pracy kierowcy, system elektroniki pokładowej, szyna CAN).

W swojej ofercie Drabpol posiada elementy i systemy doposażenia pojazdów zarówno morskich, lotniczych jak i lądowych, niezbędne menedżerom firm do kontroli ich parków maszynowych, czy flot pojazdów (m.in tachografy cyfrowe).

+

DIMICO Drogi i Mosty Sp. z o.o.

ks. J. Londzina 115
43-382 Bielsko-Biała
www.dimico.pl


DIMICO Drogi i Mosty Sp. z .o.o. jest firmą wyrosłą na gruncie Podbeskidzia, mocno identyfikującą się z Miastem Bielsko-Biała. 1992 r. to początek działalności Spółki Drogi i Mosty - jednakże firma tradycjami sięga głębiej, gdyż przejęła prawie 35-letnie doświadczenie przedsiębiorstw, z których się wywodzi: Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów oraz Wojewódzkiej Dyrekcji Dróg Miejskich w Bielsku-Białej.

DIMICO Drogi i Mosty Sp. z o.o. w Bielsku-Białej w oparciu o swoją misję świadczy szeroki wachlarz usług zarówno w sektorze przygotowania jak i realizacji usług drogowych.

+

AWBUD S.A.

Fugasówka, ul. Reja 4
42-440 Ogrodzieniec
www.awbud.pl

 

Marka AWBUD powstała w 1989 roku. Dziś pakietem kontrolnym Grupy dysponuje luxemburski fundusz Petrofox, a ok 20% posiadają fundusze inwestycyjne (m.in. BBI Capital oraz IDM). Podmiotem wiodącym grupy jest AWBUD S.A.

AWBUD realizuje inwestycje w ramach kompleksowego wykonawstwa. Specjalizuje się w robotach żelbetowych, kompleksowej budowie hal produkcyjnych, pawilonów magazynowych i handlowych, generalnego wykonawstwa inwestycji dla przemysłu farmaceutycznego, ochrony środowiska oraz obiektów użyteczności publicznej (baseny, hale sportowe).

+

EDMASZ Edward Nowacki Spółka Jawna

1-go maja 24
18-200 Wysokie Mazowieckie
www.edmasz.pl


Założona w 1991 roku firma EDMASZ zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową ciągników, maszyn rolniczych oraz części zamiennych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

W swojej ofercie sprzedażowej posiada między innymi ciągniki oraz maszyny rolnicze takich firm jak ZETOR, LAMBORGHINI, PRONAR, URSUS, KVERNELAND, UNIA GROUP, SIMPA, SAMASZ, POLMOT, WARFAMA, POMOT, CYNKOMET, MESKO, QIUCK. EDMASZ świadczy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

+

EKO-VIT Sp. z o.o.

Techniczna 16/18
92-518Łódź
www.eko-vit.pl

 


Eko-Vit zajmuje się produkcją oraz rozlewem napojów gazowanych i niegazowanych.Firma jest spółką o profilu inżyniersko-menedżerskim powstałą w wyniku przekształcenia w roku 2001 spółki AMT założonej w 1992.

Napoje energetyczne na dzień dzisiejszy są największą częścią ogólnego wolumenu produkcji i sprzedawane są również poza terenem Polski do USA, Rosji, Estonii, Anglii, Słowacji, Libanu, Węgier oraz Arabii Saudyjskiej.
W celu zwiększenia zdolności produkcyjnej w 2008 r. firma zainstalowała kompletnie nową linię do rozlewu napojów dzięki czemu podwojone zostały zdolności produkcyjne.
 

+

EP Serwis Sp. z o.o.

Łuczynów 98A
26-900 Kozienice
www.epserwis.pl

 


Firma EP Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Kozienicach w województwie mazowieckim działa na rynku palet od 1994r.

EP Serwis świadczy kompleksową obsługę klienta w zakresie serwisowania opakowań zbiorczych polegająca na produkcji, naprawie i recyklingu.Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży palet, oferując jednocześnie ich skup, naprawę, wynajem, recykling i usługi logistyczne.

+

Fibre System Sp. z o. o.

al. Krakowska 153a
02-180Warszawa
www.fibre.pl

 

Fibre jest jedną z największych polskich firm, specjalizujących się w wykonywaniu utwardzonych powierzchniowo betonowych posadzek przemysłowych, nawierzchni garażowych oraz podkładów betonowych pod płytki lub żywice. Klientom oferuje kompleksową obsługę począwszy od projektu aż do realizacji płyty betonowej z wierzchnią warstwą użytkową.

Stosowanie unikalnych rozwiązań technologicznych i materiałowych, kompleksowa oferta, wysoka jakość produktów i usług, oraz krótki czas realizacji nawet dużych zamówień stawia firmę w ścisłej czołówce przedsiębiorstw z branży.

+

BP TECHEM S.A.

Ludwinowska 17
02-856 Warszawa
www.techem.com.pl

BP Techem od 1990 roku oferuje szeroki wachlarz wyrobów: materiały ścierne, uszczelnienia przemysłowe i materiały tłumiące, znaki bezpieczeństwa, materace lateksowe, ciągi czyszczące, pompy próżniowe, sprężarki łopatkowe i wysokociśnieniowe. Firma jest dystrybutorami KWH Mirka, James Walker, Dunlopillo, kenlight, Hydrovane i Pneumofore.

Produkty dostarczane przez naszych europejskich partnerów reprezentują najnowszą myśl techniczną i najwyższą jakość co umożliwia nam bycie dostawcą takich polskich zakładów jak PKN Orlen, Zakłady Chemiczne Police, Stocznia Remontowa, IP Kwidzyń, FIAT Bielsko-Biała, VOLVO,  Mittal Steel i inne huty, Elektrownia Opole, Jaworzno, Turów, Bełchatów,Vattenfall i wielu wielu innych.

+

AMABUD Sp. z o.o.

Kalinowa 68
09-402 Płock
www.amabud.pl


Firma AMABUD Sp. z o.o. została założona w 1996 roku, od 1999 roku zajmuje się działalnością deweloperską - budową mieszkań oraz zarządzaniem nieruchomościami. Nowe mieszkania budujemy w Płocku.

Nasz dorobek to 15 inwestycji, blisko 250 lokali mieszkalnych usytuowanych w kameralnych budynkach wielorodzinnych. Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych lokali mieszkaniowych i użytkowych. Zrealizowane przez nas obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne.

+

Business Mind Sp. z o. o.

M. Reja 3
80-404 Gdańsk
www.businessmind.pl


Business Mind Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w obszarze finansów, rozwiązań prawnych oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Business Mind to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w zakresie funkcjonowania i diagnozowania ekonomicznego przedsiębiorstw, obsługi rachunkowej i kadrowej, prawa handlowego i cywilnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Wieloletnia praktyka pozwala firmie lepiej zrozumieć potrzeby przedsiębiorstw i tym samym przygotować optymalne rozwiązania w oferowanych przez nią usługach.

+

Abak Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curi 18/20
10-109 Olsztyn
www.abak.com.pl

Doradcy podatkowi mgr Joanna Korybut-Daszkiewicz i dr Stanisław Korybut-Daszkiewicz są prekursorami outsourcingowych usług księgowych na rynku olsztyńskim. Od 21 lutego 1991 r. pod firmą BIURO RACHUNKOWE ABAK rozpoczęli usługowe prowadzenie ksiąg podatkowych i rachunkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz świadczenie usług doradztwa podatkowego.

Obecnie Biuro zajmuje się kompleksową obsługą księgowo-finansową i podatkową blisko 130 podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności, w tym 40 spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, obowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

+

HORN Distribution S.A.

Kurantów 34
02-873 Warszawa
pl.horn.eu

Horn Distribution S.A. jest polską firmą dystrybucyjną działającą w Polsce, Szwajcarii i na Węgrzech. Od ponad 20-lat specjalizujemy się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-video, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki. Dostarczamy najlepszych i poszukiwanych rozwiązań sprzętowych i akcesoriów w zgodzie z trendami światowymi.

Za pośrednictwem spółek córek działamy również poza granicami Polski. Bazując na wieloletnich doświadczeniach budujemy nowe obszary działalności wykorzystując synergię działań i poszukując nowych możliwości kreujących wartość dodaną w naszej dystrybucji.

+

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o. to tak naprawdę grupa kilku hut szkła zlokalizowanych na terenie całej Polski z główną siedzibą w Ładnej koło Tarnowa. HSG ceniąc sobie tradycję i oryginalność wykazuje duże przywiązanie do ręcznych technik produkcji. Nadaje to firmie niepowtarzalnego charakteru i sprawia, że od ponad 10-ciu lat znajduje ona uznanie zarówno wśród klientów z Europy, jak i spoza niej.

Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy kolorów, kształtów i dostępnych technik zdobienia. Co roku powstaje wiele nowych kolekcji, które prezentowane są na międzynarodowych targach Ambiente i Tendence we Frankfurcie.

+

Inpol-Krak Sp. z o.o.

Kosiarzy 2
30-831 Kraków
www.inpolkrak.com.pl

 

Firma Inpol Krak Sp z o. o. w Krakowie została powołana do życia 1 kwietnia 1994 roku. Od początku swej działalności zajmuje się sprzedażą stali. Poprzez nabywanie doświadczeń, wprowadzanie nowoczesnych metod sprzedaży, dystrybucji i zakupów stara się sprostać potrzebom swych klientów i wymogom rynku.

Początkowo firma posiadała szeroki asortyment wyrobów hutniczych w postaci prętów okrągłych, sześciokątnych, kwadratowych i płaskich zarówno walcowanych, kutych jak i ciągnionych; blach cienkich, grubych, kształtowników i rur. Z czasem spółka zaczęła się specjalizować w sprzedaży stali jakościowych.

+

Instytut Energetyki - Instytut Badawczy (IEn) jest jednym z największych w Polsce i jednocześnie w Europie Środkowej instytutów prowadzących badania w zakresie technologii energetycznych. Instytut jest nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym podległym Ministerstwu Gospodarki.

Działalność Instytutu obejmuje szeroki obszar badań energetycznych: od prac eksperckich na potrzeby sektora elektroenergetycznego, po najbardziej zaawansowane badania naukowe przyszłościowych technologii generacji energii, takich jak ogniwa paliwowe, czyste technologie węglowe i odnawialne źródła energii. Oddział Gdańsk jest największą placówką terenową Instytutu Energetyki zatrudniającą ponad 100 osób.

+

Interplast Plastic Products Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną prowadzącą działalność w branży tworzyw sztucznych, producentem doniczek i pojemników używanych do produkcji ogrodniczej i szkółkarskiej. Spółka działa na rynku od 1991 roku.

Stosowanie nowoczesnych technologii produkcji i wzornictwa pozwala produkować wyroby o wysokim standardzie jakości, które znajdują wielu nabywców na wielu rynkach europejskich. Podstawowym wyrobem IPP jest szeroki asortyment doniczek i pojemników stosowanych do produkcji szkółkarskiej i ogrodniczej o pojemności od 0,08 litra do 65 litrów.

+

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

Ludwinowska 17
02-856 Warszawa
www.kleen-tex.com.pl

Jesteśmy jedynym na rynku producentem rozwiązań w zakresie mat wejściowych, produktów reklamowych jak i mat specjalnego przeznaczenia. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, a przede wszystkim tworzenie długofalowych relacji jest dla nas najważniejszym celem.

W 2001 roku otwarta została fabryka w Suchedniowie pod Kielcami i od tamtego czasu nieustannie rozwija się, zwiększając swoje możliwości produkcyjne i poszerzając asortyment produkowanych wyrobów. Kleen-Tex oferuje swoje produkty w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, między innymi w Rosji, na Litwie, Łotwie, Ukrainie, w Estonii, Rumunii i innych.

+

Kontap Spółka Akcyjna

Księża 31
38-422 Krościenko Wyżne
www.kontap.com.pl

Jesteśmy jednym z dealerów mebli Black Red White, Wajnert, Mebin oraz mebli tapicerowanych. Zajmujemy się dystrybucją kompleksowego wyposażenia wnętrz począwszy od mebli dziecięcych, poprzez meble klasyczne, stylowe meble wypoczynkowe, po nowoczesne systemy mebli biurowych.Początkowo nasza firma była małym zakładem tapicerskim, a oferta handlowa oparta była na produkcji tradycyjnych mebli tapicerowanych.

W 1992 roku podjęliśmy współpracę z firmą BLACK RED WHITE rozszerzając swoją dotychczasową ofertę. W trosce o wygodę klienta i przyspieszenie realizacji zamówień wprowadziliśmy również system zamówień on-line poprzez nasz serwis internetowy.

+

Krakowskie Zakłady Odlewnicze 'ZREMB' S.A.

Mogilska 71a
31-545 Kraków
www.zremb.krakow.pl

Krakowskie Zakłady Odlewnicze ZREMB S.A. to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku odlewniczym. Zajmujemy się wytwórczością części dla budownictwa, ceramiki i cementowni, przemysłu maszynowego oraz kolejnictwa i górnictwa. Nasze produkty trafiają zarówno na rynek krajowy, jak i na rynki Niemiec, Belgii czy Kanady.

W 2003 roku zostało wdrożone ISO 9001, a w 2006 roku firma uzyskała certyfikat „Polskiej Odlewni Kwalifikowanej”. Spółka jest członkiem Odlewniczej Izby Gospodarczej, reprezentowana jest również w Grupie Roboczej Odlewni Staliwa CAEF z siedzibą w Dusseldorfie.

+

LAMA Sp. J. Jełowicki, Ignaczak

Poniatowskiego 12c
05-090 Janki
www.lama.com.pl

Firma Lama już od kilkudziesięciu lat z sukcesem tworzy bieliznę damską, męską i dziecięcą, zapewniając sobie wysoką pozycję na rynku bieliźnianym w Polsce i za granicą. Bielizna Lama jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, tworzona przez utalentowanych projektantów, zgodnie z najnowszymi trendami na świecie, a doceniona przez klientów, stawiających na naturalność i wygodę. Potwierdzeniem uznania dla naszych produktów jest przyznana podczas Gali Moda&Styl nagroda publiczności.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma poszerzyła swój asortyment wprowadzając na rynek ubranka dziecięce pod nową marką Baby Lama. Ubranka dziecięce, tak jak i bielizna, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, potwierdzonej certyfikatami.
 

+

LCW Polska Sp. z o.o.

Św. Wojciech 10/1
61-749 Poznań
www.lcw.com.pl

 


LCW - Les Colorants WACKHERR S.A. jest w tej chwili czołowym, światowym producentem substancji barwiących dla zastosowań kosmetycznych i farmaceutycznych. Nasza oferta obejmuje całą gamę pigmentów organicznych, nieorganicznych, laki barwników, dyspersje barwników i pigmentów, barwniki rozpuszczalne w wodzie, barwniki rozpuszczalne w olejach.

Oferujemy również pigmenty powlekane silikonami, polisiloksanami, chitosanem, żywicami akrylowymi itp. Ważną częścią naszej działalności jest produkcja i sprzedaż substancji aktywnych i baz kosmetycznych, barwników oksydacyjnych do włosów. Oddział LCW Polska prowadzi sprzedaż na rynku polskim.

+

ET Logistik Sp. z o.o. jest neutralnym operatorem, który realizuje usługi logistyczne oraz usługi dystrybucji ładunków drobnicowych i działa w segmencie przesyłek całopojazdowych, dążąc do zapewnienia swym   krajowym i zagranicznym klientom oraz partnerom najwyższego poziomu jakości tych usług.

Do listopada 2009 r. działalność była prowadzona pod firmą M&M Logistik Sp. z o.o.  Przedmiotem działania były pierwotnie usługi magazynowe i dystrybucyjne, następnie podjęto działalność w zakresie logistyki kontraktowej oraz krajowych przewozów całopojazdowych.

+

Mera Bellows Sp. z o.o.

Nadrzeczna 15
05-462 Wiązowna
www.merabellows.com

Mera Bellows S.p.z o.o. była pierwotnie częścią polskiej korporacji, która od około 50 lat zajmowała się produkcją i sprzedażą mieszków. Od roku 2000, Mera Bellows S.p.z o.o jest jednym z czołowych światowych dostawców mieszków zatrudniając około 110 pracowników. Dzięki przeprowadzce do własnej i nowo wybudowanej siedziby przedsiębiorstwa w Wiązownie na początku 2007, firma mogła unowocześnić i powiększyć swoją powierzchnię produkcyjną.

Mieszki firmy Mera Bellows produkowane są w procesie wielokrotnego plastycznego odkształcenia poczynając od taśmy metalowej. Otrzymanym w ten sposób półfabrykatem są wysoce precyzyjne cienkościenne tuleje ciągnione, które są również produktem sprzedaży zgodnie życzeniami wielu klientów.
 

+


Metbud S. J. W. I F. Brodziak i M. Bereżański to firma zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych od niemal 20-stu lat. Od 1999r. jesteśmy akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane.

Zaopatrujemy zarówno odbiorców indywidualnych, jak również firmy wykonawcze i hurtownie. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do potrzeb naszych partnerów pozwala nam na realizację zróżnicowanych zadań.

 

+

MIROMETR Sp. z o. o.

Cieszyńska 1A
43-440 Bażanowice
www.mirometr.com.pl
 


Mirometr jest polską firmą założoną w 1991 roku, należącą do grupy DIEHL Metering. Obecnie w swoim zakładzie produkcyjnym w Bażanowicach koło Cieszyna firma zatrudnia ponad 160 osób. Firma produkuje ponad 1.300 000 wodomierzy rocznie. Produkty firmy Mirometr spełniają najwyższe standardy jakościowe i cechuje je duża dokładność metrologiczna.

Poza produkcja firma Mirometr prowadzi pełen serwis wodomierzy oraz liczników energii cieplnej.

+

SVZ Karczmiska  Sp. z o. o.

Karczmiska Pierwsze 79
24-310 Karczmiska
www.svz.com

 


Mondi Condex Sp. z o.o. jest częścią Grupy Mondi Foods NV, która zajmuje się przetwarzaniem żywności. Na rynku polskim spółka rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku. Produkujemy przeciery zagęszczone z owoców i warzyw - świeżych i mrożonych. Współpracujemy m.in. z mleczarniami, raz producentami lodów. Posiadamy własne laboratoria, w których na bieżąco weryfikujemy jakość naszych produktów.

Proces produkcji polega na rozdrabnianiu umytych owoców do konkretnych rozmiarów i ewentualnie ich zagęszczanie, pasteryzacja i pakowanie (w tym pakowanie aseptyczne).
 

+

Spółka Mosty Katowice to jeden z liderów rynku projektowego w Polsce.

Powstała w październiku 1998 r., od początku swojej działalności świadcząc kompleksowe usługi projektowe w branżach: inżynieryjnej, mostowej, drogowej, ogólnobudowlanej oraz infrastruktury technicznej. Jest spółką ze 100% polskim kapitałem.

Spółka Mosty Katowice stosuje najnowocześniejsze technologie do wykonywania opracowań projektowych, takich jak: numeryczne mapy terenu, pomiary akustyczne, obliczenia, rysunki techniczne, kosztorysowanie, edycja projektu.

+

NORBERT POLSKA Sp. z o.o.

Przemysłowa 9B
35-105 Rzeszów
www.norbertpolska.pl

Norbert Polska Sp. z o.o . jest częścią firmy Norbert Industries działającej na terenie Stanów Zjednoczonych. Norbert Industries istnieje już od 30 lat i dostarcza wysokiej klasy produkty, klientom w całej Ameryce Północnej.
Norbert Polska działa na polskim rynku od 2007 roku, oferując swoim klientom produkty najwyższej jakości. Są dostawcą dla sektora lotniczego, zajmujemy się produkcją detali do silników lotniczych.

Współpracują z producentami sprzętu lotniczego w Polsce i za granicą. Są także członkiem Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego "Dolina Lotnicza".

+

Omeko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zawiła 65D
30-390 Kraków
www.omeko.pl

 


Omeko to firma papiernicza z ponad trzydziestoletnimi tradycjami i dużym doświadczeniem w branży poligraficznej. Jesteśmy jednym z wiodących krajowych dostawców produktów poligraficznych i papierowych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących.

Nasza firma działa aktywnie na rynku wydawniczym i rynku agencji reklamowych oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów poligraficznych - od prostych materiałów marketingowych po czasopisma, książki i albumy. Jesteśmy również krajowym liderem w produkcji rolek termicznych i papierowych przeznaczonych do urządzeń rejestrujących takich jak kasy fiskalne, bankomaty i parkometry oraz w produkcji składanki komputerowej.

+

Przedsiębiorstwo Handlowe "AGRO-TERS" E. Solak, S. Solak Sp. j. prowadzi działalność gospodarczą od 1990 r. Przedmiotem działalności jest handel hurtowy i detaliczny w następujących branżach:

  • Artykuły do produkcji rolnej i ogrodniczej: środki ochrony roślin,  nawozy i odżywki,  nasiona rolnicze oraz warzyw i kwiatów
  • Artykuły z grupy dom i ogród: sprzęt zraszający i opryskiwacze,  meble ogrodowe, kosiarki i inny sprzęt do prac w ogrodzie, wyroby plastikowe
  • Narzędzia i artykuły metalowe: elektrody i drut spawalniczy,  gwoździe, śruby, nakrętki, kołki i tarcze,  siatka ogrodzeniowa i słupki, taczki, wózki

+

P.H. 'HURTPOL' Zdzisław Korszeń

Młynarska 1a
72-200 Nowogard
www.hurtpol.pl


Hurtpol Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa to firma z branży sanitarnej o zasięgu ogólnopolskim. Cieszymy się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem świadcząc usługi dla Klientów zarówno  hurtowych jak i detalicznych. Posiadamy zróżnicowaną ofertę towarową wysokiej jakości produktów sanitarnych – naszymi dostawcami są renomowani dostawcy polscy i zagraniczni. Zapewniamy nie tylko fachową  obsługę i doradztwo, ale również szkolenia dla nowych odbiorców.

W ofercie można znaleźć m.in.: armaturę i ceramikę sanitarną, systemy grzewcze i instalacyjne, wany i kabiny prysznicowe, płytki ceramiczne, meble i galenterię łazienkową.

+

P.P.H.U. ELECTRO WELLE

Marcinkowice 440
33-393 Marcinkowice
www.electro-welle.pl


ELECTRO WELLE to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się montażem podzespołów elektronicznych oraz projektowaniem systemów elektronicznych dla partnerów i firm zewnętrznych. Współpracę z kontrahentami opieramy przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, terminowych dostawach i konkurencyjnych cenach.

Projektując kładziemy nacisk na koszty produkcji i dostępność podzespołów. Kompletujemy układy zarówno do prototypów jak i masowej produkcji, którą prowadzimy na własnej linii montażowej.

+

Jesteśmy przedsiębiorstwem prywatnym działającym na rynku od 1982 roku, założycielami są Małgorzata i Bolesław Kalinowscy. Produkujemy dziennie około 60 ton wyrobów stalowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną. W naszej ofercie znjadują się m.in.: druty ciągnione i inne, gwoździe róznego rodzaju, skoble, teksy, siatki stalowe, siatki i panele ogrodzeniowe, włkna stalowe, walcówka.

Celem P.P.H.U. KONRAD SP. J. jest wysoka jakość wyrobów i usług, ciągły rozwój technologiczny oraz dostosowanie się do zmieniających preferencji konsumentów jak i konkurencji na rynku krajowym a także zagranicznym. Dlatego stale inwestujemy w modernizację i zakup nowych maszyn i urządzeń.

+

PB Technik Sp. z o.o.

Zwoleńska 45
04-761 Warszawa
www.pbtechnik.com.pl


PB Technik Sp. z o.o. jest polską firmą, która zajmuje się dostawami linii technologicznych, urządzeń i materiałów. Oferujemy nie tylko maszyny, lecz również kompleksowe rozwiązania i technologie, oraz pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych. Poprzez współpracę z firmą leasingową możemy zaoferować zakup urządzeń w leasingu.

W celu zapewnienia krótkich terminów dostaw i wygody naszych klientów, posiadamy własny magazyn sprzedawanych towarów, w szczególności materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do maszyn. PB Technik posiada własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce na sprzedawane maszyny i urządzenia.

+

Platforma Dystrybucyjna EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 2007 roku z połączenia trzech dużych firm dystrybucyjnych działających na rynku księgarskim od ponad 20 lat, przejmując ich Know-How. 
Tak ogromne doświadczenie pozwala nam zagwarantować rzetelność realizacji zamówień, leżącą na najwyższym poziomie profesjonalną obsługę i szybką informację.

Platforma posiada 8 punktów sprzedaży hurtowej, tj. w Błoniu (magazyn centralny - 2300 m2 wysokiego składowania), Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie.

+

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka jest jedynym pełnoprawnym reprezentantem środowiska hodowców bydła i producentów mleka w Polsce.Utworzona została w 1995 roku na skutek oddolnego ruchu hodowców bydła i producentów mleka, którym przyświecała idea decentralizacji  i pełnego uspołecznienia hodowli w Polsce.

Jest organizacją niezależną, dobrowolną i samorządną zrzeszającą w swoich szeregach ponad 9.200 członków skupionych w związkach regionalnych i rasowych. Są to hodowcy indywidualni, gospodarstwa państwowe, spółki Skarbu Państwa i prywatne, gospodarstwa spółdzielcze i dzierżawione.

+

INVICO S.A. (dawniej PRAGMA TRADE)

Czarnohucka 3
42-600 Tarnowskie Góry
www.pragmatrade.pl

 

Jesteśmy producentem innowacyjnych folii powlekanych. Specjalizujemy się w dziedzinie powlekania folii BOPET oraz BOPP, które na rynku znane są jako DIOPOL i DIOPET. Nasze folie znajdują zastosowanie w opakowaniach różnego typu.

Jesteśmy nie tylko producentem, ale także firmą handlową działającą na rynku wysokiej jakości folii niepowlekanych, wykorzystywanych  w przemyśle spożywczym, drukarskim, elektronicznym oraz opakowaniowym. Naszymi odbiorcami są największe przedsiębiorstwa w kraju, a także klienci z Czech, Litwy, Węgier, Słowacji oraz Niemiec.

+

PRECIA POLSKA Sp. z o.o.

Lublańska 34
31-476 Kraków
www.preciamolen.com.pl
 

 


 

PRECIA Molen to firma która specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do ważenia, dozowania, zliczania, sterowania: od precyzji 0,1 mg do nośności 400 ton. Nasza oferta produktów i systemów wagowych i dozujących jest opracowana tak, aby odpowiedzieć na szczególne wyzwanie każdej branży i każdej aktywności przemysłowej.

Nasza oferta obejmuje: wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi taśmociągowe, dozowniki taśmociągowe, wagi kontrolne (kontrola towarów paczkowanych),przemysłowe układy ważące – dozowanie, zestawianie mieszanin, wagi przesypowe – cykliczne, dynamiczne wagi do ładowarek i koparek, wagi pomostowe (magazynowe, paletowe) i zbiornikowe, wagi hakowe.

+

Prestige Dent Sp. z o.o.

Oławska 9
50-950 Wrocław
www.prestigedent.com.pl
 


Prestige Dent to nowoczesna klinika stomatologiczna. W oparciu o najnowocześniejsze technologie zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną: od stomatologii zachowawczej po chirurgię i periodontologię.

Na wysoki poziom obsługi klienta, wpływa nie tylko jakość i innowacyjność naszej opieki stomatologicznej, lecz również sprawna organizacja pracy całej spółki: od zarządzania zasobami ludzkimi po obsługę procesów księgowych. Dużą rolę w efektywnym zarządzaniu kliniką odgrywa wykorzystywanie zintegrowanych narzędzi biznesowych.

+

Firma AWBUD istnieje od roku 1989 i przez ponad dwadzieścia lat działalności zyskała status lidera rynku produktów betonowych na południu Polski. W skład Grupy AWBUD wchodzą AWBUD Wyroby Betonowe oraz AWBUD Design&Build.

W pierwszych latach swojego istnienia firma AWBUD koncentrowała się przede wszystkim na usługach budowlanych, z czasem poszerzając swoją działalność o produkcję betonu towarowego, kostki brukowej  oraz prefabrykatów wibroprasowanych. AWBUD Wyroby Betonowe produkuje również beton towarowy oraz inne elementy betonowe na potrzeby budownictwa.
 

+

ProfAs Agnieszka Soin

Górnośląska 17/19/34
00-443 Warszawa
www.profas.com.pl


 

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w  rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz prowadzimy projekty na stanowiska administracyjne. Oferujemy również usługi w zakresie payrollu, outsourcingu, szkoleń, outplacmentu i assesment center.

Możemy poszczycić się ponad 11 letnią współpracą w tych dziedzinach z firmami z różnych branż. Swoje usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Szacunek wobec pracowników jak i zadowolenie naszego Klienta to nasze główne nadrzędne cele.

+


Taimen to sklep internetowy dla wędkarzy spinningowych.  Na naszych stronach klient znajdzie szeroką ofertę sprzętu wędkarskiego, z  którym można wybrać się  na każdą wyprawę wędkarską. W naszym sklepie znajdą się przynęty na każdą wodę i na każdą rybę, czy to będzie powierzchniowe przynęty  Heddon, czy  woblery Bomber, Cotton Cordel,  czy Salmo.

Odpowiedni ubiór wędkarski to podstawa, u nas można zaopatrzyć się w wodery i kurtki  Taimen, Simms, Loop Tackle. Dopełnieniem oferty są różnego rodzaju gadżety wędkarskie.

+


W 1989 roku w Kwidzynie z inicjatywy kierownictwa „Modex Group” podjęta została dystrybucja na rynku polskim olejów smarnych wielu wiodących marek światowych między innymi Mobil, Elf, Valvoline.

Ekspansja na tym rynku pozwoliła w okresie kilku lat na uzyskanie znaczącej pozycji marketingowej. Konsekwencją  tych działań było zainwestowanie poważnych środków finansowych w budowę nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Kwidzynie oraz stworzenie i promocję własnej marki „VECO”.
 

+


Firma TERMOT to połączenie nowoczesnych urządzeń i technologii z wieloletnią tradycją. Już od wielu lat systematycznie zwiększamy swój udział na rynku termostatów.

W naszych termostatach zastosowaliśmy czynnik roboczy o wysokim przewodnictwie cieplnym, co w połączeniu z odpowiednią konstrukcją sprężyn i innych jego elementów roboczych, powoduje szybkie reakcje na zmiany temperatury silnika (np. spowodowane jazdą pod górę). Prowadzimy również stację naprawy układów chłodzenia.

+

Jesteśmy dużą, nowoczesną firmą istniejącą od 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji odzieży zawodowej, głównie dla służby zdrowia i służb ratunkowych. Początki naszej działalności to przede wszystkim produkcja odzieży na rynek niemiecki. Doświadczenia zdobyte w kontaktach z bardzo wymagającym klientem zaowocowały wypracowaniem technologii najwyższej jakości, pozyskaniem wysoko wykwalifikowanej kadry oraz wyposażeniem firmy w najnowocześniejszy sprzęt do produkcji odzieży.

Od ponad 20-stu lat budujemy markę firmy Wojdak na rynku polskim wprowadzając do oferty nowe wzory odzieży medycznej oraz odzież ochronną dla ratownictwa medycznego. W odpowiedzi na zapytania klientów uzupełniliśmy wachlarz produktów o ekskluzywną kolekcję białej odzieży dla służby zdrowia oraz odzież zawodową i obuwie.

+

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa i Handlu Zbożem "Ziarn-Pol" Sp. z o. o. działa od 1998 roku i jest wpisana do KRS pod numerem 0000092985. Udziałowcami Spółki jest ok. 130 producentów zbóż i rzepaku z terenu Powiśla i Żuław, którzy prowadzą uprawy na ponad 30.000 ha. Spółka posiada dwa elewatory zbożowe o pojemności składowania 50.000 ton zbóż z pełną infrastrukturą towarzyszącą.

Oferujemy: całoroczną kontraktację, skup i sprzedaż zbóż oraz rzepaku, sprzedaż: nawozów, materiału siewnego, komponentów paszowych, przechowalnictwo zbóż (50.000 ton), skup i suszenie ziarna na zlecenie innych firm, sprzedaż oleju napędowego, opałowego i benzyny, wynajem powierzchni magazynowej (12.000 m2), obsługa magazynowa, transport, ubezpieczenia upraw rolnych i inne, doradztwo.

+

Firma ExMot Sp. z.o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. od sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych oraz usług motoryzacyjnych.

Niedługo potem firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż samochodów dostawczych i ciężarowych. Uruchomiony został również Komis i Punkt Napraw Powypadkowych. Obecnie Exmot jest również dealerem marki Iveco i Citroen.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 79 osób a jego działalność mieści się w 3 punktach na terenie Bydgoszczy. ExMot jest laureatem licznych nagród i certyfikatów.
 

+

Firma Kolbud rozpoczęłą działalność w 1990r. Jest obecnie wiodącym dostawcą urządzeń w zakresie techniki bramowej i przeładunkowej, prowadząc jednocześnie ogólnopolski serwis bram przemysłowych. Firma współpracuje z odbiorcami indywidualnymi, instytucjonalnymi oraz generalnymi wykonawcami.

Osiągnięcia firmy zostały docenione statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play, którą Kolbud zdobywa corocznie od 2005r.

Jakość usług potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

 

+

Firma Dyskam, producent systemów monitoringu, jest doświadczoną spółką działającą
w branży od 1988r. Firma zajmuje się między innymi projektowaniem oraz instalacją systemów alarmowych, a także ich konserwacją, modernizacją i rozbudową.
Dyskam oferuje kompleksowe systemy monitoringu pożarowego, które mają zastosowanie
w różnego typu instytucjach, placówkach handlowych, obiektach użyteczności publicznej,
a także prywatnych domach i mieszkaniach.

Ponadto Dyskam świadczy szereg usługi w zakresie monitoringu i ochrony osób i mienia.

+

Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy Spółka Komandytowa/
Chadbourne & Parke LLP

E. Plater 53
00-113 Warszawa
www.chadbourne.com/polandRadzikowski, Szubielska i Wspólnicy
to warszawska kancelara prawnicza, która działa na polskim rynku od 1990r. W 2004 r. kancelaria dołączyła do międzynarodowej firmy prawniczej Chadbourne&Parke.

W ciągu tego czasu biuro świadczyło usługi doradztwa prawnego największym spółkom publicznym i prywatnym, instytucjom finansowym, inwestorom zagranicznym oraz agendom rządowym. Kacelaria wielokrotnie była angażowana do projektów wymagających opracowania i wdrożenia nowatorskich rozwiązań prawnych.

Biuro kacelarii mieści się w Warszawskim Centrum Finansowym.

+

Celem działania Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie jest w szczególności organizowanie i prowadzenie działalności w zakresie krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a zwłaszcza w zakresie pobierania krwi i oddzielania jej składników oraz zaopatrywanie podmiotów leczniczych w krew i jej składniki, a także w produkty krwiopochodne i inne produkty lecznicze.

Obszar działania Regionalnego Centrum obejmuje województwo lubelskie, z tym, że dystrybucja krwi i jej składników oraz tkanek może odbywać się na terenie całego kraju.

+

Przedmiotem działalności firmy ROGER jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty prezentują wysoki poziom funkcjonalności i stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności.

W ostatnich latach firma znacznie rozszerzyła
zakres działalności, zwiększając w rezultacie możliwości produkcyjne i uruchamiając nowy obiekt produkcyjny.

Produkty firmy ROGER zdobyły reputację na rynku polskim, co potwierdza sieć stałych odbiorców na terenie całego kraju. Jednocześnie dynamiczny rozwój 
zaowocował pozyskaniem wielu klientów na terenie Europy i Azji.

+


ROPLA Computers jest spółką joint-venture należącą do grupy ROPLA, funkcjonującej od 17 lat w siedmiu krajach Europy.

Firma oferuje urządzenia i komponenty komputerowe oraz multimedialne, działając jako firma handlowa w obszarze hurtowym, oferując produkty zarówno jako generalny dystrybutor jak i wyspecjalizowany broker.

Oferta firmy ROPLPA Computers kierowana jest głównie na rynki Europy środkowo-wschodniej.

 

+


Ropla Ele
ktronik jest jednym z czołowych, niezależnych dystrybutorów branży elektronicznej w Polsce. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest handel hurtowy częściami i podzespołami elektronicznymi oraz elektrotechnicznymi renomowanych światowych producentów.

Firma specjalizuje się w dystrybucji kondensatorów elektrolitycznych, foliowych, ceramicznych, baterii i akumulatorów, wyświetlaczy LED i LCD, diod LED, przetwornic DC/DC oraz wentylatorów. 

+

SIMPLICOM Sp. z o.o.

Naddnieprzańska 31k
04-205 Warszawa
www.simplicom.com.pl

 


Firma Simplicom Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży technologii teleinformatycznych. Od samego początku działalności (2000 r.) swój rozwój wiąże z segmentem SMB oraz instytucji publicznych i finansowych.

Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie teleinformatyki, począwszy od analizy potrzeb klienta, poprzez wykonanie projektu systemu teleinformatycznego, dobór usług telefonicznych i informatycznych aż po wdrożenie (w tym budowa sieci teleinformatycznych, dostawa oprogramowania, sprzętu komputerowego i peryferii sieciowych oraz central telefonicznych wraz z pełnym wyposażeniem, instalacją i wdrożeniem oraz stałą opieką serwisową).

+

SIP Krosno istnieje od 1950 roku. Główny profil działalności firmy stanowi produkcja stojaków ekspozycyjno-reklamowych z metalu, tworzonych pod indywidualne potrzeby Klientów.

Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana 250-osobowa załoga, zapewnia możliwość realizacji 
nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Dużym atutem firmy jest nowoczesne zaplecze techno-logiczne, w tym automatyczna malarnia proszkowa, a także automaty do gięcia drutu w trzech płaszczyznach.
Prace projektowe wykonywane są przy pomocy nowoczesnych programów komputerowych, które pozwalają na wizualizację powstającego produktu w układzie 3D.

+

Styropian Plus sp. z o.o.

Czarne Dolne
82-520 Gardeja
styropianplus.vbiz.pl

Firma Styropian Plus sp. z o.o. istnieje na rynku od 1999 r., kiedy to rozpoczęto produkcję styropianu budowlanego w fabryce znajdującej sie w miejscowości Czarne Dolne.

Doświadczenie przejęte od firmy Lippstädter Hartschaum, produkującej styropian na rynku niemieckim, pozwoliło od samego początku na produkcję styropianu o wysokich europejskich standardach.

Wraz z uruchomieniem w 2004r. nowoczesnej linii produkcyjnej, firma stała się znaczącym producentem styropianu w Polsce północnej.

+

Tektura Opakowania Papier SA

Katowicka 182
43-100 Tychy
www.topsa.pl
 

Tektura Opakowania Papier jest Spółką Akcyjną o prywatnym kapitale i historią związaną od początku istnienia z papiernictwem.

Firma posiada trzy maszyny papiernicze zlokalizowane w Wydziale Papierni w Tychach Czułowie i Wydziale Tektur Litych i Sklejanych w Katowicach – Kostuchnie. Maszyny produkujące papiery pokryciowe, tektury tulejowe i lite są zintegrowane w liniach przetwórczych dla produkcji bobin oraz tektur sklejanych. Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników. Jest istotnym dostawcą dla wielu krajowych i europejskich producentów tulei, papierów toaletowych oraz mebli.

+

Scafom-rux, z główną siedzibą w Holandii, jest wiodącym na świecie producentem systemów rusztowań, szalunków i podpór, posiada oddziały w 13 krajach świata.

To przedsiębiorstwo o światowym zasięgu działania zaopatruje kluczowe rynki międzynarodowe w Europie, Ameryce Północnej i Azji, dostarczając produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw budowlanych i branż związanych z budownictwem.

W Polsce Scafom-Rux funkcjonuje od 2009r., kiedy to przejłał 100% udziałów w firmie Termosprzęt, działającej w produkcji rusztowań od 1991r.

+

TOP-THIMM Opakowania Sp. z o.o.

Podgrodzie 8b
39-200 Dębica
www.top-packaging.pl


W 2011r. niemecka spółka THIMM Verpackung & SAICA Pack kupiła część polskiego przedsiębiorstwa TOP SA obejmującą produkcję i przetwórstwo tektury falistej i tym samym utworzyła firmę TOP THIMM Opakowania.

TOP THIMM oferuje dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania i indywidualne koncepcje w zakresie opakowań z tekstury falistej. Firma zaopatruje w funkcjonalne opakowania przeznaczone do transportu lub sprzedaży, np. w postaci pudełek do bezpośredniego postawienia na półkę.

 

+

Trans-Południe S.A.

Podgrodzie 8b
39-200 Dębica
www.trans-poludnie.com.pl


Firma TRANS POŁUDNIE z siedzibą w podkarpackiej Dębicy specjalizuje się w zakresie transportu, spedycji i dystrybucji.

Ponadto firma oferuje usługi składowania, magazynowania oraz konfekcjonowania w hali magazynowej przy Centrum Logistycznym w Podgrodziu k/Dębicy.

Kolejną z usług jakie zapewnia Trans-Południe jest utylizacja opon, gwarantują bezpłatny odbiór, odtransportowanie do punktów odzysku

 

+

Vandemoortele Polska Sp. z o.o.

Tokarzewskiego 7-12
91-842 Łódź
www.vandemoortele.com/pl
 


Grupa Vandemoortele, której częścią jest Vandemoortele Polska Sp. z o.o, jest belgijską firmą rodzinną działającą w sektorze produkcji żywności od 1899 roku.

Działalność Vandemoortele Group obejmuje dwie podstawowe grupy produktów: Margaryny i Tłuszcze oraz Mrożone wyroby piekarnicze.

Główną grupą docelową są odbiorcy detaliczni, foodservice (hotele, restauracje, stacje benzynowe), piekarnie czy podmioty przemysłu spożywczego.

 

+

DELFARMA Sp. z o.o.

Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111
91-222 Łódź
www.delfarma.pl

Delfarma jest hurtownią farmaceutyczną z siedzibą w Łodzi, działającą od 2004 r. Jako pierwsi w Polsce wprowadzili do obrotu produkty lecznicze w imporcie równoległym - sprawdzone, markowe produkty lecznicze po niższych cenach. Wraz z innymi importerami Delfarma powołała do życia Stowarzyszenie Importerów Równoległych Produktów Leczniczych (SIRPL). Jako pierwsza firma z Polski została członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Firm Euro-Farmaceutycznych (EAEPC), które jest reprezentatywnym rzecznikiem dystrybucji równoległej leków w Europie, zrzeszającym ponad 70 firm z 17 krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

+

VG Polska Sp. z o.o.

Plac Kilińskiego 1
32-660 Chełmek
vgpolska.pl
 

VG Polska to firma (drukarnia) należąca do koncernu Van Genechten, jednego z wiodących europejskich producentów opakowań z tektury litej.

Swoją działalność na rynku polskim firma rozpoczeła w roku 1994. Obecnie zakład produkcyjny stanowi niezależną jednostkę biznesową ściśle współpracującą z firmami Grupy oraz centralą w Belgii.

VG Polska posiada niezbędny park maszynowy oraz zaplecze techniczne do projektowania i produkcji opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego oraz gospodarstwa domowego.

+

Barilla Poland Sp. z o.o.

Poleczki 23
02-822Warszawa
www.barilla.pl

Firma Barilla powstała w Parmie w 1877 roku jako niewielki sklep i piekarnia, produkująca 50 kg makaronu dziennie. Dzisiaj należy do jednego z największych włoskich przedsiębiorstw: jest światowym liderem w produkcji makaronu, europejskim liderem na rynku gotowych sosów do makaronu, należy do grupy największych włoskich firm z branży piekarniczej i jest największym producentem pieczywa chrupkiego.

Barilla posiada 54 zakłady produkcyjne (14 we Włoszech i 40 poza granicami), z czego 10 to młyny dostarczające surowców do produkcji makaronu i wyrobów piekarniczych. Produkty Barilli sprzedawane są w ponad 125 krajach.

+

Zakład Elektroniki Pomiarowej TECHMAG S.C.

Sowińskiego 3
44-121 Gliwice
www.techmag.pl


Zakład Elektroniki Pomiarowej TECHMAG powstał w 1994r. Główną działalnością firmy jest produkcja przepływomierzy elektromagnetycznych, przemysłowych mierników cyfrowych, konwerterów sieci, zwężek pomiarowych.
Firma zajmuje się również kompletacją urządzeń pomiarowych i automatyki.

Techmag od początku działalności związany jest z branżą wodno-ściekową, ciepłownictwem, przemysłem chemicznym, przemysłem spożywczym. Urządzenia Techmagu z powodzeniem znalazły zastosowanie w wielu układach pomiarowych i sterujących w całym kraju.
 

+Firma Złomex rozpoczęła działalność w 1992r., mając w swoim dorobku 35-letnie doświadczenie w skupie, przerobie i sprzedaży złomu jako Wydział Przerobu Złomu Huty im. T. Sendzimira.

Obecnie oferuje: skup, przerób i sprzedaż złomu (stalowego, żeliwnego, stopowego, metali kolorowych), sprzedaż żelastwa użytkowego, zróżnicowane formy płatności (gotówka, przelew, factoring), odbiór złomu kontenerami, własny załadunek.

+

Zakład Usług Komunalnych w Alwerni sp. z o.o. działa od 1 lipca 2000r. Historia zakładu sięga jednak do roku 1970, kiedy to funkcjonowal jako Oddział Rejonowego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krzeszowicach.

Zakład Usług Komualnych świadczy usługi w zakresie: budowy, modernizacji i remontów infrastruktury drogowej, budowy przyłączy i sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, roboty ziemne, usługi transportowe, wywóz nieczystości, zimowe utrzymanie dróg, doradztwo w zakresie świadczonych usług.

+Zakład Usług Mieszkaniowych w Kwidzynie od wielu lat specjalizuje się w usługach na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych. Spółka zarządza w kilku miejscowościach ponad 510 nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, z których znaczna część to wspólnoty nie posiadające współwłasności komunalnej.
Zarządza także mieszkaniowym zasobem komunalnym miasta Kwidzyn.

+

 

Przedmiotem działania Spółki jest administracja i eksploatacja składowiska odpadów komunalnych w Bądkach oraz jego rekultywacja, wdrażania i prowadzenie selektywnej zbiórki odpadów oraz wdrażanie i upowszechnianie rozwiązań proekologicznych w zakresie gospodarki odpadami na terenie działania Spółki.

+


Od 1950 roku firma Unia produkuje i sprzedaje artykuły chemii gospodarczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki a także szeroki wachlarz oferowanych produktów, które cieszą się sukcesem na rynku krajowym i zagranicznym.

O jakości produkowanych przez  firmę wyrobów świadczą między innymi liczne wyróżnienia, certyfikaty oraz medale.

Firma Unia systematycznie przekazuje środki czystości oraz otacza opieką wiele organizacji społecznych niosących pomoc potrzebującym.

+

Firma Meblotap jest producentem mebli tapicero-wanych. Siedziba główna firmy wraz z zakładem produkcyjnym mieszczą się w Chełmie, gdzie od ponad 20 lat powstają sofy i fotele, produkowane z naturalnych i najszlachetniejszych materiałów.

W 2005 roku firma Meblotap przejęła Bialskie Fabryki Mebli w Białej Podlaskiej (BialFam) z ponad 136 letnią tradycją produkcji mebli pokojowych. W ofercie firmy są róweniz meble hotelowe.

W 2 zakładach produkcyjnych (w Chełmie i Białej Podlaskiej) Maeblotap zatrudnia blisko 600 pracowników, dzięki czemu jest jednym z największych producentów mebli w Polsce.

+

ZALTAN A.J. Woźniak Sp. J.

Górna 1
26-200 Końskie
 

Firma ZALTAN jest polską spółką, która zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych, elektrycznych oraz nowych technologii.

Podstawowymi produktami firmy Zaltan są wyroby z włókna szklanego szeroko stosowane w remontach i modernizacjach budynków, w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym, elektrycznym, sanitarnym oraz w budownictwie drogowym.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w centralnej Polsce pomiędzy największymi miastami kraju (Warszawa, Kraków, Łódź, Radom, Kielce), co stanowi podstawę sprawnej logistyki.

+

ZBROJA INTERNATIONAL TRADE Andrzej Zbroja

Gen. I. Prądzyńskiego 45a
50-433 Wrocław
www.zbroja.pl
 

Firma "Zbroja" International Trade została założona w 1990 roku przez Andrzeja Zbroję. Firma specjalizuje się w  w dystrybucji asortymentu z zakresu: torebek damskich, skórzanych portfeli, ekskluzywnych teczek, toreb męskich, plecaków pod własnymi znakami handlowymi jak: Bellugio, Sanchez, Vimax, Wild Tiger czy Ellini.

Zbroja prowadzi sprzedaż na terenie całej Polski głównie za pomocą salonów firmowych, punktów hurtowych a także Internetu z ofertą skierowaną do klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych. Prężnie rozwija również działalność eksportową głównie na rynku Europy Środkowo-Wschodniej w krajach: Litwa, Łotwa, Czechy oraz Słowacja.

+

ZUTER S.A.

Lutosławskiego 7
26-605 Radom
www.zuter.pl


ZUTER S.A. jest firmą zajmującą się recyklingiem i zagospodarowywaniem ubocznych produktów powstających w procesie spalania węgla w elektrowniach i elektrociepłowniach ze szczególnym uwzględnieniem popiołów lotnych suchych i zwilżonych oraz popioło-żużli. Firma działa od 1990 roku i prowadzi swoją działalność na zasadach wyłączności w Elektrowni Kozienice S.A., Elektrowni Ostrołęka S.A. oraz Elektrociepłowni Radom, będąc potentatem w dziedzinie dostaw suchych popiołów i popioło-żużli na terenie północno wschodniej Polski.

+

Jean Louis David - Provalliance Poland Sp. z o.o.

Kaleńska 5
04-367 Warszawa
www.jld.com.pl


Jean Louis David to prestiżowa marka, tworząca sieć salonów fryzjerskich w 25 krajach na świecie, która obsługuje blisko 30 mln klientów rocznie. Właścielem sieci jest firma Provallliance.

W Polsce siecią zarządza Provalliance Poland sp.z o.o. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje ponad 50 salonów, zarówno własnych jak i franczyzowych. 
Spółka otwiera placówki w centrach handlowych bądź przy ulicach dużych miast w Polsce.

 

+

Lovely Look - Provalliance Poland Sp. z o.o.

Kaleńska 5
04-367 Warszawa
www.lovelylook.com

Historia salonów fryzjerskich Lovely Look sięga roku 1997. Początkowo salony działały pod marką Essanelle, w roku 2002 marka uległa zmianie na Lovely Look.

Od roku 2008 właścicielem marki jest spółka Provalliance Poland do której należą również salony Jean Louis David.

Lovely Look posiada własną Akademię Fryzjerską, współpracuje z Akademiami z zagranicy, stale kontroluje jakość usług świadczonych w salonach, stale wzbogaca swoją ofertę usług, produktów i promocji celem sprostania i przewyższenia oczekiwań Klientów.

+

LBB-PAPIER Sp. z o.o.

Staromiejska 56
27-100 Iłża
www.lbbpapier.pl

LBB Papier to firma działająca na rynku papierniczym od 1991 roku. Firma powstała jako trzyosobowa spółka z udziałem kapitału zagranicznego. Siedziba firmy mieści się w Iłży koło Radomia. W 2003 roku, w związku z prężnym rozwojem firmy, udziały głównego zagranicznego inwestora zostały wykupione, dzięki czemu LBB Papier stała się w pełni firmą rodzinną.

W ofercie fimy są m. in.: papiery powlekane, kartony graficzne i opakowaniowe,  papiery etykietowe i samokopiujące oraz papier offsetowy.

Oferta LBB Papier znana jest również za granicą, a w szczególności na Łotwie, Węgrzech i Ukrainie.

 

+

Velset Sp. z o.o.

Asnyka 10/3
31-144 Kraków
www.velset.pl


Velset Sp. z o.o. istnieje od 2008 roku, tworząc międzynarodową sieć sprzedażowo-dystrybucyjną o asortymencie budowlanym, specjalizując się w sprzedaży okien dachowych. W ofercie Velset znajduje się szeroka gama produktów, wiodących na rynku światowym  producentów  branży budowlanej.

Firma Velset prowadzi również sprzedaż on-line okien dachowych (www.velset.pl), dodatków do okien (www.dodatki.velset.pl) oraz schodów strychowych (www.schody.velset.pl).

+

WIGMORS

Irysowa 5
51-117 Wrocław
www.wigmors.pl

Firma WIGMORS powstała w 1981 roku i należy obecnie do największych w Polsce dystrybutorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Posiada bogatą ofertę handlową, obejmującą tysiące produktów asortymentowo związanych z chłodnictwem i klimatyzacją - od drobnych akcesoriów do kompletnych instalacji.

WIGMORS posiada status Autoryzowanego Centrum Dystrybucji komponentów automatyki przemysłowej firmy Danfoss, oferując produkty znajdujące szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju instalacjach przemysłowych.

Od 2008 roku firma prowadzi największy w branży sklep internetowy.

+

PPUH Elektromont L.Gorol Sp. Jawna

Asfaltowa 103
42-289 Woźniki
www.elektromont.net.pl

W 1957 roku powstał "Zakład Instalatorstwa Elektrycznego", który świadczył usługi elektroenergetyczne. Bazując na jego doświadczeniu w 1990 rokur. firmę przekształcono w spółkę P.P.U.H. Elektromont.
Elektromont wykonuje prace w zakresie remontów i budów linii kablowych i napowietrznych niskiego i średniego napięcia, łącznie z budową stacji transformatorowych.
Od 1997 r. Elektromont rozpoczął budowę stacji bazowych telefonii komórkowych, realizując przedsięwzięcie od prac projektowych, uwzględniających wszystkie niezbędne uzgodnienia formalnoprawne, a kończąc na pracach telekomunikacyjnych, budowlanych oraz elektroenergetycznych.

+

Cynel-Unipress Sp. z o.o.

Białołęcka 231 B
03-253 Warszawa
www.cynel.com.pl

 

Firma Cynel Unipress już od 1984 produkuje wielordzeniowe luty cynowo-ołowiowe do lutowania miękkiego.
Od wielu lat wyroby firmy Cynel stosowane są przez wielu producentów elektronicznego sprzętu telewizyjnego, telekomunikacyjnego, elektrotechnicznego, oświetleniowego oraz przedstawicieli wielu innych gałęzi przemysłu.
W roku 2001 firma rozpoczęła nadzór nad wpływem swoich oraz wyrobów na środowisko, przy uwzględnieniu polityki i celów środowiskowych, w związku z tym kierownictwo organizacji zdecydowało rozszerzenie systemu zarządzania o system zarządzania środowiskowego.

+

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp.z o.o.

Bobrzyńskiego 14
30-348 Kraków
www.jci.pl

 

Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. zostało powołane w 2004 roku przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, który jest jedynym udziałowcem spółki.

JCI zostało utworzone w celu realizacji zadań wyznaczonych mu przez Uniwersytet. Wśród nich znajdują się m.in. wynajem powierzchni laboratoryjnych, prowadzenie inwestycji kapitałowych i wsparcie merytoryczne w rozwoju biznesu w branży life science, realizacja usług i badań kontraktowych w oparciu o zasoby akademickie i własne oraz uzupełnianie oferty edukacyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego poprzez programy ksztacenia absolwentów uczelni wyższych.

+

DROGOWA TRASA ŚREDNICOWA S.A.

Mieszka I 10
40-877 Katowice
www.dts-sa.pl

Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie. Głównym zadaniem 'DTŚ' S.A. jest wykonywanie działań niezbędnych dla wybudowania podstawowej i oczekiwanej przez mieszkańców trasy komunikacyjnej konurbacji śląskiej Drogowej Trasy Średnicowej Katowice - Gliwice.

+

High Technology Machines sp. z o.o.

Robotnicza 2
44-100 Gliwice
www.htm.net.pl

 

Celem działalności firmy High Technology Machines sp. z o.o. jest pełna obsługa firm produkcyjnych w Polsce. Firma dostarcza nowe obrabiarki OKUMA, przygotowuje procesy technologiczne i produkcyjne, zapewnia pełną obsługę serwisową maszyn, zarówno w trakcie, jaki i po okresie gwarancyjnym.

+

Celem istnienia Dolnośląskiego Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego SA jest tworzenie na terenie wrocławskiego rynku hurtowego jak najlepszych warunków dla hurtowego handlu artykułami rolno-spożywczymi, ogrodniczymi i akcesoriami kwiaciarskimi oraz artykułami przetwórstwa spożywczego. Ma to zapewnić zaopatrzenie ludności w wysokiej jakości artykuły żywnościowe, zwłaszcza owoce i warzywa, a także w kwiaty.

Oprócz działalności handlowej, na terenie DCHR-S S.A. prowadzona jest także działalność gastronomiczna i usługowa w zakresie pakowania i kompletacji oraz obrotu owocami i warzywami.

+

WB Electronics S.A.

Poznańska 129/133
05-850 Ożarów Mazowiecki
www.wb.com.pl

WB Electronics, prywatna spółka z Ożarowa Mazowieckiego o całkowicie polskim kapitale, jest jedną z ważniejszych firm polskiego rynku zbrojeniowego.

Firma, jako jeden z głównych dostawców dla Sił Zbrojnych RP, od lat aktywnie przyczynia się do poprawienia zdolności obronnych polskiej armii. Dotyczy to zarówno tworzenia nowych technologii jak i modernizacji sprzętu wojskowego.

Oferowane przez WB Electronics technologie bazują na wieloletnim doświadczeniu wynikającym z eksploatacji wdrożonych w polskim wojsku rozwiązań firmy oraz z uczestnictwa w międzynarodowych przetargach oraz długofalowej współpracy z najbardziej wymagającymi klientami z całego świata.

+

Flytronic sp. z o.o.

Bojkowska 43
44-100 Gliwice
www.flytronic.pl

Spółka Flytronic jest ośrodkiem badawczo-rozwojowym, którego przedsięwzięcia skupiają się wokół systemów rozpoznawczo-obserwacyjnych bazujących na bezzałogowych platformach latających. Badania przemysłowe i prace rozwojowe, prowadzone przez firmę, w zakresie elektroniki, informatyki oraz mechaniki charakteryzują się innowacyjnością na skalę międzynarodową.

Flytronic to dynamiczna i nowoczesna firma inżynierska o dużym potencjale, działająca na bazie doświadczeń zawodowych oraz pasji wybitnych specjalistów, stwarzająca niepowtarzalne warunki rozwoju dla swojej kadry i zapewniająca możliwość realizacji innowacyjnych przedsięwzięć na szeroką skalę.

+

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

Nyska 21
48-385 Otmuchów
www.zpcotmuchow.com.pl

Grupa Kapitałowa Otmuchów S.A.  powstała w 2011 roku, a składa się z 3 filarów biznesowych - spółek: ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra S.A. z Brzegu, Jedność Sp. z o.o. ze Wschowy oraz z 3 spółek wspierających działalność podstawową: Otmuchów Inwestycje, Otmuchów Marketing oraz Victoria Sweet Sp. z o.o.

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A. to spółka dominująca Grupy Otmuchów. Od ponad 50 lat, wiodący, polski producent słodkich smakołyków. Przez pół wieku otmuchowscy cukiernicy piekli ciastka tortowe, robili cukrowe odlewy, serca i gwiazdki z piernika w czekoladzie i w słodkiej glazurze, lody, lizaki, wiśnie w czekoladzie, galaretki w czekoladzie i w cukrze i wiele innych smakołyków.

+

Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra S.A.

Starobrzeska 7
49-305 Brzeg
www.zpc.otmuchow.com.pl


Od ponad 60 lat w Brzegu działa Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra S.A., jedna z największych firm cukierniczych w Polsce, ceniony producent chałwy.

Jako zdecydowany lider w swoim segmencie z udziałem rynkowym sięgającym 60%, Odra dba o wielbicieli chałwy doskonaląc jej kolejne smaki, zmieniając opakowania, dostosowując wielkość do preferencji klientów. Marka Odra słynie także z produkcji m.in. Trufli, Galaretek Opolanek czy cukierków Leśnych, a na szeroki wybór smaków składają się także karmelki twarde i nadziewane, cukierki czekoladowe, praliny i bomboniery, doskonałe sezamki, gumki rozpuszczalne oraz pomadki i drażetki.

Obecnie Odra należy do Grupy Otmuchów.

+

Jedność Spółka z o.o.

Zielony Rynek 7
67-400 Wschowa
www.jednosc.pl
 

Historia firmy sięga 1951r., kiedy powstała Spółdzielnia Inwalidów Jedność, która przez wiele kolejnych lat prowadziła działalność w różnych branżach, głównie w branży odzieżowej.

W 1993r. rozpoczęto produkcję w sektorze przekąsek słonych. W 1996 roku uruchomiona zpstała produkcja pellet na snacki.

W 1997r. Zarząd firmy podjął decyzję o prywatyzacji. W wyniku przekształcenia powstała Jedność Sp. z o.o.

Dzisiaj Jedność Sp. z o.o. posiada pozycję ważnego producenta i solidnego dostawcy pellet na rynku europejskim.
Od 2010r. firma należy do Grupy Kapitałowej Otmuchów S.A.

+

Audio Video Design Sp. z o.o.

ul. Kurantów 34
02-873 Warszawa
www.salonydenon.pl

Salony firmowe DENON należące do Audio Video Design Sp. z o.o., to najnowocześniejsze sklepy z markowym sprzętem audio wideo w Polsce. Zaprojektowane z myślą o klientach dokonujących wyboru urządzeń A/V, wyposażone są we wszystko, co ułatwi podjęcie właściwej decyzji. Eleganckie wnętrze wypełnione sprzętem i akcesoriami marek światowej klasy oraz profesjonalnie przygotowany zespół doradców – to główne atuty, dla których warto odwiedzić jeden z pięciu Salonów Firmowych Denon w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie.

+

DiaHem Diagnostic Products Sp. z o.o.

Aleja Słowackiego 64
30-004 Kraków
www.diahem.pl


Firma DiaMed jest światowym liderem w diagnostyce immunohematologicznej. Każdego dnia, mikrometodą ID-Micro Typing System wykonywanych jest ponad milion testów na całym świecie. Firma DiaMed oferuje szeroki asortyment produktów do diagnostyki immunohematologicznej, hematologicznej oraz diagnostyki chorób zakaźnych.

DiaHem AG Diagnostic Products jest wyłącznym partnerem i dystrybutorem firmy DiaMed na terenie Polski.

+

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego
MARKU M.Krawczyk sp.j.

Loretańska 31
42-226 Częstochowa
www.marku.com.pl
 


Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego MARKU powstało w marcu 1991 roku.  Głównym profilem działalności firmy jest kompleksowe zaopatrzenie stomatologiczne, w ofercie znajdują sie materiały, narzędzia i sprzęt dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych.

Główna siedziba firmy mieści się w Częstochowie. Od 2002 roku posiada również oddział w Opolu. MARKU od 2005 roku buduje własną sieć przedstawicieli handlowych. Grupa ta swoim zasięgiem obejmuje wiele regionów Polski i stale się powiększa.

+

P.P.H.U. AWEX

Długa 39, Masłomiąca
32-091 Michałowice
www.awex.eu

Firma Awex oferuje pełną gamę urządzeń oświetlenia awaryjnego spełniających wszystkie normy europejskie, oraz krajowe. W ciągu 10  lat obecności na rynku, dzięki zaangażowaniu oraz współpracy z najlepszymi specjalistami firma osiągnęła pozycję lidera w branży.

Prowadzone przez Awex prace badawczo-rozwojowe zapewniają stałą aktualizację oferty w odniesieniu do kierunków rozwoju branży, dzięki czemu dostarczają najbardziej nowoczesne, zaawansowane technologicznie i wielofunkcyjne produkty. Awex posiada również kilkanaście zgłoszeń patentowych.

+

Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Bielska 47
43-400 Cieszyn
www.efortuna.pl

Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

Początki istnienia najstarszej firmy bukmacherskiej sektora prywatnego w Polsce jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., sięgają 1996 roku. 
Na przełomie 2007/2008 Profesjonał zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie i tym samym stał się nieodłączną częścią międzynarodowej grupy Fortuna, skupiającej firmy bukmacherskie, która jeżeli chodzi o założenie – wiedzie prym jako historycznie pierwsza w regionie Europy Środkowej.

+

iPlex Sp. z o.o.

Oksywska 17
01-694 Warszawa
www.iplex.pl
 


Iplex.pl, pierwszy tego serwis internetowy w Polsce, który udostępnia swoje usługi zupełnie za darmo, zadebiutował na rynku w lutym 2008 roku. Repertuar iplex.pl to przede wszystkim filmy reprezentujące kinematografię polską, europejską i światową. Można w nim także zobaczyć wybrane filmy, które nie będą pokazywane w polskich kinach. Iplex.pl to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Część seansów wyświetlana jest w jakości HD. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.

+

FRANKI SK Sp. z o.o.

Jasnogórska 44
31-358, Kraków
www.frankipolska.pl
 

Firma FRANKI SK działa w Polsce od 2005 roku. Wprowadziła na nasz rynek pale nowej generacji – Pale FRANKI NG, tworząc nową klasę fundamentowania i solidną podstawę dla nowopowstających obiektów.

FRANKI SK to firma, która wnosi do polskiego budownictwa nową jakość. Dzięki połączeniu doświadczenia niemieckich i polskich inżynierów, pracy rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz dynamicznego Zarządu w Polsce, firma bierze aktywny udział w powstawaniu obiektów budowlanych opartych na solidnych
i niezawodnych fundamentach.

+

Farby KABE Polska Sp. z o. o.

Śląska 88
40-742, Katowice
www.farbykabe.pl
 

 

Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. Firma jest wiodącym dostawcą produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak : masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

 

+

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego
MACHNIK Krzysztof Machnik

Mochnaczka Wyżyna 59
33-380 Krynica Zdrój
www.machnik.pl

 

Firma  Machnik istnieje od 1985 r. Podstawową działalnością firmy jest wykonywanie robót inżynieryjno budowlanych: w szczególności kompleksowa budowa sieci kanalizacyjnych i wodociągowych wraz z obiektami towarzyszącymi takimi jak pompownie i oczyszczalnie ścieków oraz budowa dróg, chodników, mostów.

+

Baltchem S. A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie

Ks. Stanisława Kujota Nr 9
70-605 Szczecin
www.baltchem.com.pl
 


Baltchem S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie
zlokalizowane są na terenie Zespołu Portów Morskich Szczecin - Świnoujście.

Korzystna lokalizacja, rozbudowana infrastruktura obejmująca własne nabrzeża, bazę magazynową produktów płynnych, bocznice kolejowe, estakady, przepompownie i sieci rurociągów technologicznych, połączenia komunikacyjne zarówno dla transportu kolejowego jak i samochodowego stwarzają dogodne warunki do świadczenia usług przeładunkowych.

+

Zakłady Sanitarne w Krakowie Sp. z o.o.

ul. Dymarek 7
31-983 Kraków
www.zakladysanitarne.pl

 

Zakłady Sanitarne w Krakowie Sp. z o.o. to jedna z pierwszych spalarni odpadów medycznych w Polsce, która w wyjątkowy sposób łączy tradycję z nowoczesnością, dzięki temu od lat cieszy się zaufaniem klientów.

Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz zezwoleniami na przewozy materiałów niebezpiecznych ADR. Gwarantujemy odbiór odpadów od Klientów z zachowaniem norm dotyczących transportu odpadów a dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze usługi świadczone są w sposób rzetelny ze starannością gwarantującą poszanowanie dla środowiska naturalnego oraz obowiązujących przepisów prawa.

+

Globema Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 22
02-661 Warszawa
www.globema.com/pl

 

Globema Sp. z o.o. została założona w grudniu 1997 roku. Od początku 1998 roku rozpoczęła działalność jako partner brytyjskiej firmy Smallworld, a później jako Business Partner firmy GE Energy oraz jako jedyny dystrybutor oprogramowania Smallworld w Polsce. Na przestrzeni lat Globema nawiązała partnerstwa strategiczne m.in. z GE, Oracle, Microsoft i Google.

Głównymi produktami Globemy są specjalizowane, branżowe systemy zarządzania zasobami przestrzennymi przedsiębiorstw sieciowych, a także systemy wsparcia realizacji zadań terenowych oraz technologie lokalizacji obiektów w czasie rzeczywistym. Rozwiązania Globemy obejmują prowadzenie inwentaryzacji sieci, projektowanie jej rozwoju, wsparcie eksploatacji, obsługę awarii oraz zarządzanie służbami mobilnymi i automatyzację procesów logistycznych.

+

SARE S.A.

44 - 200 Rybnik
ul. Raciborska 35a
www.sare.pl

SARE jest liderem na polskim rynku e-mail marketingowym. 

Dostarczamy zaawansowane narzędzia wykorzystywane w komunikacji newsletterowej, kampaniach e-mailingowych, konkursach, programach lojalnościowych, komunikacji wewnętrznej i relacjach inwestorskich, a także prowadzenia kampanii mobile oraz przeprowadzania badań  ankietowych. Posiadamy unikalną wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na efekty biznesowe naszych Klientów.

+

ORGANIKAGRO Sp. z o.o. Sp. K.

Orpelów Numerki 30
95-082 Dobroń
www.organikagro.pl

Jesteśmy polskim, obecnie jednym z najbardziej wydajnych na świecie producentów ekologicznych i konwencjonalnych produktów ze zbóż ekspandowanych. Nasze wyroby powstają z różnych gatunków zbóż, które wstępnie ekspandujemy metodą PUFFINGU z zastosowaniem szwajcarskiej technologii firmy CEREX.
 

Tworzymy dla Handlu (sieci handlowe, dystrybutorzy do piekarstwa, cukierictwa i HoReCa) i Przemysłu (producenci wyrobów zbożowych, firmy konfekcjonujące żywność).

 

+

Femax Krzysztof Dolny Sp.K.

ul. Szczęśliwa 25
80-176 Gdańsk
www.femax.pl

Firma FEMAX Krzysztof Dolny Sp.K., dystrybutor hurtowy i detaliczny produktów renomowanych producentów z branży sanitarno–instalacyjnej i techniki grzewczej, od momentu powstania w 1991r., wyróżnia się wysokim poziomem zadowolenia klientów.

FEMAX posiada 10 oddziałów w północnej Polsce (Gdańsk, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Starogard Gdański, Chojnice, Bydgoszcz, Kwidzyn, Olsztyn i Elbląg).  Jest także Członkiem Grupy ABG (największa zrzeszona grupa firm z branży sanitarnej w Polsce ) od w 2001 roku.

+

Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o.

ul. Ptasia 2
00-138 Warszawa
www.ptqv.net.pl

Polish Travel Quo Vadis zajmuje się organizacją podróży słuzbowych w zakresie rezewacji hoteli i biletów lotniczych z wykorzystaniem autorskich rozwiązań informatycznych. Właściciel wielu portali wspierających organizację wyjazdów, m.in.:

  • Konferencja.net.pl - oferty hoteli i obiektów konferencyjnych z możliwością dokonania rezerwacji online
  • FlyandDrive - system umożliwiający rezerwację samochodu i noclegów na jedną z wielu atrakcyjnych wycieczek po Polsce
  • Odkryj Świat - system rezerwacji obiektów hotelowych online na świecie

+

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o.

81-212 Gdynia
ul. Hutnicza 3
www.arex.pl


Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX z Gdyni wchodzi w skład powstałej w 2009 roku grupy WB, wraz z innymi spółkami z branży zbrojeniowej, elektronicznej i łączności, takimi jak WB Electronics, czy Flytronic.

Firma inżynierska AREX posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych technologii dla: kolejnictwa, wojska oraz infrastruktury drogowej w aglomeracjach.

 

+

INIS sp. z o.o.

44-200 Rybnik
ul. Raciborska 35 a

www.inis.pl

Od 2010 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno naszej oferty, jak i narzędzi, które przygotowujemy dla nas i naszych Klientów. INIS to spółka skupiona na tworzeniu i dostarczaniu najbardziej efektywnych rozwiązań dla reklamodawców, wydawców i przedsiębiorców, którzy wiedzą, że Internet stał się potężnym narzędziem w obecnych czasach.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej SARE S.A., która od 11 lat jest liderem e-maili marketingu w Polsce.

+

SOLPHARM Sp. z o.o.

ul. Zwycięzców 42/93
03-938 Warszawa
www.solpharm.pl

Działalność firmy SOLPHARM opiera się na zespole doświadczonych współpracowników, doskonale znających polski i międzynarodowy rynek farmaceutyczny. Spółka działa na polskim rynku już od 2001 roku, wciąż rozwijając potencjał swoich pracowników i całej firmy.

SOLPHARM aktywnie rozszerza portfolio produktów w obszarze dermatologii i ginekologii. Ich oferta obejmuje zarówno leki wydawane na receptę, leki sprzedawane bez recepty, jak również wyroby medyczne, dermatokosmetyki oraz suplementy diety.

+

ZING Sp. z o.o.

ul. Kocmyrzowska 13A
31-750 Kraków
www.zing.com.pl


Zing to jeden z największych Polskich dystrybutorów papieru, materiałów opakowaniowych i systemów do komunikacji wizualnej.

Jako jeden z największych dostawców papieru, swoim klientom proponuje nie tylko bogatą ofertę, ale przede wszystkim rozwiązania wspierające funkcjonowanie ich firm.

ZING działa w sektorach: Paper, Packaging i Logistics.

+

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

ul. Kraszewskiego 44
39-220 Pilzno
www.omega-pilzno.com.pl

Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. od 21 lat specjalizuje się w transporcie, spedycji i usługach logistycznych oferując swoim Klientom, m.in.:

- Przewozy międzynarodowe i krajowe naczepami standardowymi, zestawami, kontenerami, silosami oraz chłodniami oraz samochodami samowyładowczymi, przewozy małymi samochodami o ładowności 3 ton
- Przewozy morskie ładunków całokontenerowych i drobnicowych, kompleksową obsługę celno-portową w Gdyni w procedurach celnych importu, eksportu oraz tranzytu
- Kompleksową obsługę logistyczną obejmująca transport, magazynowanie, dystrybucję
- Sprzedaż paliw, części zamiennych i opon do samochodów ciężarowych
- Naprawy pojazdów we własnej bazie naprawczej oraz w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych VOLVO i MAN

+

Domson Poland Sp. z o.o.

ul Targowa 46c
09-100 Płońsk
www.domson.pl

Firma Domson jest dystrybutorem składników piekarniczych i cukierniczych. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są również naczynia i wyposażenie piekarnicze, dekoracje i ozdoby ciast, a także produkty mrożone. Firma świadczy usługi na rynku międzynarodowym. Centrala znajduje się w Wielkiej Brytanii, a magazyny zlokalizowane są w Londynie i Birmingham. Domson posiada swój oddział w Płońsku.