CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-12-06
"Urządzenia mobilne - czyli jak nie dać uciec Kurze znoszącej złote jaja"
Serdecznie zapraszamy na ostatnie z cyklu webinarów z zakresu bezpieczeństwa. Tym razem opowiemy Państwu o zasadach bezpiecznego... więcej...
2018-11-26
Przedłużamy Black Friday!
Przedłużamy rabat na licencje na wybrane rozwiązania dodatkowe Altab - 25% TANIEJ !!!* Rabat dotyczy addonów:     więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

SAP HANA

jest elastycznym, wielofunkcyjnym środowiskiem, które umożliwia przetwarzanie i prezentowanie ogromnych ilości danych transakcyjnych i analitycznych pochodzących z różnych źródeł w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcjom analitycznym udostępnianym przez platformę SAP HANA aplikacja SAP Business One umożliwia wykorzystanie najnowocześniejszych technologii In-Memory Computing do obsługi analiz i raportów. Łatwiejsze podejmowanie decyzji i szybki dostęp do niezbędnych informacji – to główne korzyści  tego rozwiązania. SAP Business One pozwala także przeprowadzać analizy wielowariantowe na najczęściej używanych danych.
 

USPRAWNIENIE PROCESÓW

SAP HANA zapewnia firmom niezbędne wsparcie prowadzenia biznesu w ramach jednego interfejsu użytkownika. Obsługuje procesy biznesowe — od poziomu operacyjnego do strategicznego, z zapewnieniem większej przejrzystości i kontroli.
Aplikacja SAP Business One w wersji na platformie SAP HANA pozwala użytkownikom skrócić czas oczekiwania na raporty, co zwiększa produktywność pracowników oraz efektywność podejmowania decyzji.

Szybkość oferowana przez przetwarzanie „in memory” pomaga przedsiębiorstwom poradzić sobie z problemami, które wcześniej wydawały się nie do rozwiązania. Użytkownicy mogą więc pracować wydajniej, wykorzystując gotowe funkcje aplikacji gwarantujące większy komfort obsługi. Dostępne funkcje obejmują m.in. wyszukiwanie danych korporacyjnych oraz zaawansowane, interaktywne analizy operacyjne.
 

RAPORTOWANIE W CZASIE RZECZYWISTYM

Bardziej szczegółowy wgląd w analizy operacyjne pozwala małym i średnim firmom usprawniać procesy biznesowe przy użyciu platformy opracowanej z myślą o skalowalności i wyższej wydajności systemów w środowisku wielu użytkowników pracujących równocześnie. Aplikacja oparta na platformie SAP HANA umożliwia integrację technologii „in memory” z systemami SAP Business One działającymi w przedsiębiorstwach. Wersja systemu SAP Business One na platformie SAP HANA oferuje raportowanie  w czasie rzeczywistym z poziomu tego samego systemu, który obsługuje przetwarzanie transakcji. Oznacza to, że nie jest już potrzebna oddzielna hurtownia danych, co przekłada się na niższe koszty i uproszczenie infrastruktury informatycznej. Oprogramowanie SAP Business One na platformie SAP HANA pozwala przedsiębiorstwom radzić sobie z szybkim rozwojem dużych zbiorów danych (Big Data).
 

ALTAB PRACUJE NA SAP HANA

Na własnej skórze przekonaliśmy się jak wzrasta efektywność pracy dzięki możliwości eksploracji i analizie bardzo dokładnych danych pochodzących z naszego SAP Business One. Wyszukiwarka, podobna trochę do Google, świetnie sprawdza się w błyskawicznym wyszukiwaniu precyzyjnych danych. Odczuliśmy różnicę i jesteśmy fanami SAP HANA!
 

SAP Business One na HANA - Fakty i liczby:

  • Do 960x* Poprawa szybkości raportowania
  • Do 46x* Poprawa szybkości wyszukiwania informacji
  • Do 12x* Poprawa przepustowości systemu
  • Do 30x* Poprawa szybkości transakcji

*potwierdzone w wyniku testów porównawczych najnowszej wersji HANA z rozwiązaniem na SQL

 

Architektura rozwiązania: