CENTRUM
SERWISOWE
12 333 4 555

News

2018-12-06
"Urządzenia mobilne - czyli jak nie dać uciec Kurze znoszącej złote jaja"
Serdecznie zapraszamy na ostatnie z cyklu webinarów z zakresu bezpieczeństwa. Tym razem opowiemy Państwu o zasadach bezpiecznego... więcej...
2018-11-26
Przedłużamy Black Friday!
Przedłużamy rabat na licencje na wybrane rozwiązania dodatkowe Altab - 25% TANIEJ !!!* Rabat dotyczy addonów:     więcej...
Starsze

ALTAB TV

Wszystkie

AltZPC - Zlecenia transportowe w SAP Business One

AltZPC - Zlecenia transportowe w SAP Business One

AltZPC to moduł dodatkowy do SAP Business One wspierający dział transportu, służący przede wszystkim optymalizacji zleceń transportowych, a tym samym redukcji kosztów w zakresie logistyki.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm, które planują i organizują transport swoich produktów bezpośrednio do klientów przy współpracy z firmami spedycyjnymi, jak również z prywatnymi przewoźnikami. Możemy planować transport także do swoich magazynów lub magazynów konsygnacyjnych.  Kalkulacja kosztów transportu może odbywać się na podstawie cenników przypisanych do konkretnych dostawców, lub tzw. „kilometrówki”. Cenniki mogą być uzależnione np. od ilości kilometrów i ilości wysyłanych palet.

Zatwierdzone zamówienie transportowe wygeneruje nam zamówienie zakupu na zaplanowany transport oraz zaksięguje rezerwę kosztów transportu. Po fakturze zakupu zapis księgowy rezerwy jest stornowany, a koszty transportu przydzielane są według kosztów na fakturze zakupu.

Na podstawie raportów mamy możliwość sprawdzenia kosztów transportu na klienta, zlecenie lub przewoźnika. Moduł dodatkowy pozwala również na prowadzenie ewidencji palet.

Zobaczcie film jak to działa!

 

Dowiedz się:

  • Jak efektywnie planować transport swoich produktów (zarówno we własnym zakresie, jak i przy wykorzystaniu usług zewnętrznych)

  • Jak szybko i precyzyjnie wyliczyć koszty transportu do klienta

  • Jak tworzyć automatyczne kalkulacje kosztów transportu na podstawie przypisanych cenników i tzw. „kilometrówek”

  • Jak prowadzić skuteczną ewidencję palet